Zásady ochrany osobních údajů

bře, 5 2024

Úvod

Naše společnost, Lamináty Pro Truhláře, se zavazuje chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů našeho webu. Tato stránka s Zásadami ochrany osobních údajů popisuje, jaké informace shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jak je chráníme. Vaše soukromí je pro nás důležité a zavazujeme se k tomu, abychom vaše údaje ochránili podle nejvyšších standardů.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme, aby jsme mohli poskytnout a neustále zlepšovat naše služby. Informace, které od vás shromažďujeme, mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní údaje, informace o zakoupených produktech a zpětnou vazbu. Tyto údaje nám umožňují odpovídat na vaše dotazy, zpracovávat objednávky a informovat vás o novinkách a akcích.

Zpracování a ochrana údajů

Všechny shromažďované osobní údaje jsou zpracovávány s nejvyšší pečlivostí a dobrým způsobem. Používáme odpovídající technické a organizační opatření k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Vaše údaje uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou pro splnění účelů, pro které byly shromažďovány.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv včetně práva na přístup k vašim osobním údajům, práva požadovat jejich opravu nebo smazání a práva na omezení zpracování. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se zpracování vašich údajů, můžete se na nás kdykoliv obrátit na [email protected].

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo připomínky ohledně našich Zásad ochrany osobních údajů nás prosím neváhejte kontaktovat:

  • Jméno: Radomír Valenta
  • Adresa: Lužánky 49/5, 602 00 Brno, Česká republika
  • Email: [email protected]