Obchodní podmínky

bře, 5 2024

Úvod

Vítejte na našich webových stránkách laminatyprotruhlare.cz. Přečtěte si prosím pozorně naše obchodní podmínky. Tato smlouva upravuje vztahy mezi vlastníkem webu, Radomírem Valentou, a uživateli těchto stránek. Přístupem, prohlížením či jiným užíváním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás klíčová. Veškeré informace, které nám poskytnete v souvislosti s vašimi objednávkami nebo registrací na našem webu, jsou zpracovány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Pro více informací navštivte naši sekci Ochrana osobních údajů.

Používání obsahu webu

Veškerý obsah tohoto webu, včetně textů, grafiky, log, fotografií, je chráněn autorským právem a je majetkem Radomíra Valenty nebo je použit s jeho souhlasem. Uživatelé smějí obsah webu používat pouze pro osobní a nekomerční účely. Jakékoliv jiné využití obsahu, včetně kopírování, distribuce, retransmise, zveřejnění, bez předchozí písemného souhlasu Radomíra Valenty je zakázáno.

Ceny a platba

Ceny uvedené na webu jsou informativní a Radomír Valenta si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění. Platba za zboží nebo služby provedené prostřednictvím tohoto webu je možná různými způsoby, jejichž seznam a instrukce najdete ve vhodné sekci na našem webu.

Reklamace a vrácení zboží

V případě, že zakoupené zboží neodpovídá vašim očekáváním nebo je poškozené, máte právo na reklamaci či vrácení zboží. Podrobné informace o postupu reklamace a vrácení zboží najdete v příslušné sekci na našem webu.

Kontaktní údaje

Pro jakékoli dotazy či připomínky se na nás neváhejte obrátit na email: [email protected] nebo nás kontaktujte na adrese: Radomír Valenta, Lužánky 49/5, 602 00 Brno, Česká Republika.