Ochrana osobních údajů

bře, 5 2024

Zásady ochrany osobních údajů

Závazek chránit vaše osobní údaje je pro nás prioritou. Tato stránka popisuje, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi naložíme. Věříme ve transparentnost a chceme, abyste měli plnou kontrolu nad vašimi údaji. Naše webové stránky a služby jsou navrženy s ohledem na ochranu vašich osobních informací.

Shromažďujeme informace, které nám poskytnete při registraci, objednávce produktů nebo komunikaci s námi. Patří sem vaše jméno, e-mail, adresa a telefonní číslo. Tyto údaje používáme pro zpracování vašich objednávek, komunikaci ohledně služeb a pro zlepšení našich produktů a služeb. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie.

Jak chráníme vaše údaje

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás klíčová. Používáme různé bezpečnostní technologie a postupy, aby údaje, které shromažďujeme, byly chráněny před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Přijímáme opatření, jako jsou šifrování, firewall a fyzické bezpečnostní kontrolní systémy, abychom zajistili bezpečnost vašich informací.

Všechny informace jsou uloženy na zabezpečených serverech a jsou přístupné a použitelné podle našich standardů a zásad ochrany osobních údajů. Naše opatření jsou pravidelně přezkoumávána a aktualizována, aby reflektovala nejnovější technologické vývoje a zajišťovala maximální možnou ochranu vašich údajů.

Kontakt na správce

V případě dotazů nebo žádostí ohledně správy nebo ochrany vašich osobních údajů se můžete obrátit přímo na vlastníka webu:
Radomír Valenta
Lužánky 49/5, 602 00 Brno, Česká republika
E-mail: [email protected]