Kompaktní desky

Interiérové kompaktní desky mají hlavní oblast použití jako dlouhodobě trvanlivý, odolný materiál na: pracovní desky kuchyní, umyvadlové desky koupelen, nábytek, kabinkové systémy, obložení stěn, stolové desky, police a pod. 

Z vybraných vlastností: vysoká teplotní odolnost - standard: do 180 °C, odolnost proti chemikáliím, antibakteriální - nenasákavé, vysoká pevnost a tvrdost, odolnost vůči UV, stálobarevnost,... Pro své vynikající vlastnosti se kompaktní desky vyrábí již více jak 100 let!

Kompaktní desky je možné vybírat z následujících firem: Abet Laminati, Formica, Puricelli, Polyrey, Kronospan, Pfleiderer, FunderMax, Arpa, Trespa.

V podstatě tedy jakýkoli dekor z kolekce těchto výrobců je možné dodat jako kompaktní desku. Při výběru záleží na dodavatelských podmínkách jednotlivých výrobců (minim. objednávané množství, možné tloušťky, možné rozměry).

Od vybraných výrobů jsou k dispozici i komapaktní desky s černým, bílým či jinak barevným jádrem. Barva jádra se dá mnohdy i různě kombinovat.

Pokud máte jakékoli dotazy na dané téma, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

 

Objednávkový formulář