Instruktážní videa o zpracování a práce s lamináty

Podrobné informace o lepidle Bostik 1517. (zobrazí se poklepáním na obrázky). 

Lepidlo lze také nanášet chlupatým válečkem (technická tkanina cca 10 mm dlouhý chlup). Doporučujeme použít tento váleček ve spojení s malovací vaničkou. Váleček je na jedno použití, vanička zůstává.


Pokud sami lepit nechcete, jsme schopni Vám dodat již nalepené kompozitní desky s HPL vysokotlakým laminátem.

Více info zde: www.laminat4u.cz


 

Lepení vzorku 60 x 60 cm. Ukázka snadnosti lepení laminátu při použití aplikace lepidla BOSTIK 1517 Lepení vzorku 60 x 60 cm. Ukázka snadnosti lepení laminátu při použití aplikace lepidla BOSTIK 1517
Lepení vzorku 60 x 60 cm. Ukázka snadnosti lepení laminátu při použití aplikace lepidla BOSTIK 1517
Ukázka nástřiku lepidla (na polychloroprenové bázi) pro lepení HPL (laminátu) na podkladové desky, bez použití lisu. Lepit je možné rovné i tvarové dílce. Z hlediska tvarů se držíme plasticity laminátu. Nalepený HPL (laminát) přitlačíme na podklad špalíkem s filcem! Po vyčištění pistole ředidlem je vhodné trysku rozebrat.
Lepení celého plátu HPL na zakřivenou plochu přímo v provozu Lepení celého plátu HPL na zakřivenou plochu přímo v provozu
Lepení celého plátu HPL na zakřivenou plochu přímo v provozu
Ukázka lepení a opracování dekorativního HPL (laminátu) v plné velikosti na zakřivený povrch MDF bez použití lisu. Je zde prezentován nástřik lepidlem Bostik 1517, zakládání HPL, lepení, začištění výrobku. Z ukázky je patrná snadná aplikace technologického postupu. Pak lze získat kvalitní a originální výrobek s vysokou přidanou hodnotou.
 

Objednávkový formulář