Dekory "betonu"

Dekory betonu jsou vyrobeny na bázi minerálních materiálů (95%). Vzniká tak designově zajímavý, poměrně odolný materiál, šetrný k přírodnímu prostředí - neobsahuje rozpouštědla. Účelem tohoto materiálu je napodobení dekoru odlitého betonu. Materiál je zvláště vhodný pro svůj efekt kontrastu s jinými materiály.  Použití na běžné interiérové aplikace (stoly, obložení stěn, nábytek).

Materiál lze běžně opracovávat nástroji HM třídy jako jiné deskové materiály. Povrch se již nebrousí. K materiálu se dodává speciální tmel. Tmel je určem pro tenké (vzájemné) spárování desek při obkladu stěn a pod. Tmel se dodává pouze v jednom odstínu. Při spojení desek je vhodné hranu desky mírně srazit a přiznat spáru. Vznikne tak dojem šalované, pravé betonové stěny.

Povrch se pouze upravuje lakem, nebo voskem s olejem. Speciální tvrdý lak se používá hlavně pro aplikace na designové stoly a další vodorovné plochy proti otěru. Po použití laku (vosku), barva  povrchu nepatrně ztmavne. 

Protože se jedná o materiál na čistě přírodní bázi, je vhodné vždy objednávat celou šarži najednou.

Of-stone se dodává jako deskový materiál na MDF. Standardní rozměry: 2800 x 1020 x cca 18 - 19 mm. Cena se pohybuje od: 2290,- Kč/1m2 (bez DPH, dopravy). Odolný proti ohni: B-s1. 

Tmel.....400,- Kč/250g. Nanolak.......1253,- Kč (bez DPH) / 5 kg (lak + tužidlo). Olej s voskem.........

 

of-stone.basic_1 of-stone.basic_1
of-stone.basic_1
of-stone.basic_2 of-stone.basic_2
of-stone.basic_2
of-stone.basic_3 of-stone.basic_3
of-stone.basic_3
"basic" - nalepené vzorky 6 x 12 cm
of-stone.basic_4 of-stone.basic_4
of-stone.basic_4
of-stone.beton_1 of-stone.beton_1
of-stone.beton_1
of-stone.beton_2 of-stone.beton_2
of-stone.beton_2
of-stone.beton_3 of-stone.beton_3
of-stone.beton_3
"beton" - nalepené vzorky 6 x 12 cm
of-stone.beton_4 of-stone.beton_4
of-stone.beton_4
 

Objednávkový formulář